Wizz Air połączy Wrocław z Bari

archiwum lotniska we Wrocławiu

Już 1 lutego do rozkładu wrocławskiego lotniska wraca połączenie do Bari. Razem z Neapolem, Palermo, Mediolanem, Rzymem i Bolonią do wyboru będzie sześć włoskich kierunków.

Bari – po krótkiej przerwie – wraca do siatki połączeń niskokosztowych wrocławskiego lotniska już 1 lutego 2020 roku. Samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Jeśli bilet zarezerwujemy już teraz, możemy liczyć na atrakcyjne ceny (np. w terminach 1-8 lutego 118 zł w obie strony). Do tej pory połączenie do Bari dostępne było tylko latem.

Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław, powiedział: „To atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem kierunek. Decyzja przewoźnika o włączeniu Bari do oferty już od 1 lutego to dobra wiadomość zwłaszcza dla tych podróżnych, którzy preferują krótsze wyjazdy w różnych porach roku. A ta grupa stale rośnie. Terminy lotów umożliwiają swobodne zaplanowanie wyjazdu na kilka dni lub na tydzień.”

W zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław dostępne są też połączenia do dwóch innych regionów południowych Włoch: Palermo (Sycylia) oraz Neapolu (Kampania). Włoską siatkę lotów uzupełniają ponadto: Rzym (Ciampino), Bolonia i Mediolan (Bergamo). Dla fanów śródziemnomorskich kurortów dostępna jest też ciekawa propozycja w Hiszpanii – Alicante na Costa Blanca (po raz pierwszy w zimowej siatce połączeń).

Na zimową siatkę połączeń wrocławskiego lotniska składa się w tym sezonie: 38 kierunków niskokosztowych, 9 połączeń sieciowych oraz 8 czarterowych (czyli znajdujących się w ofercie biur podróży).