Wizz Air połączy Szczecin ze Szwecją

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza od 14 maja rozpocznie regularne loty ze Szczecina do Sztokholmu Skavsta. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Z połączeniami do Bergen, Oslo Torp i Stavanger, WIZZ oferuje ze Szczecina cztery niskokosztowe trasy. W 2017 roku 152 000 pasażerów skorzystało z oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air ze Szczecina, wspierając tym samym ponad 110 miejsc pracy w branżach pośrednio związanych z działalnością linii w regionie.
Wraz z nowym połączeniem ze Szczecina, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 166 tras do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie kolejnej długo oczekiwanej trasy w polskiej siatce połączeń. Nowa oferta WIZZ zapewni bezpośrednie połączenie między Szczecinem i Sztokholmem, które będzie odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać w Szczecinie i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu WIZZ.”