Wizz Air połączy Polskę z Odessą, Molde i Ramon

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air uruchomiła połączenia na nowych trasach z Gdańska, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Od teraz WIZZ łączy te polskie miasta z takimi miejscami jak: Odessa (Ukraina), Molde (Norwegia) i Ramon (Izrael).

Wizz Air oferuje obecnie w sumie 185 tras do 28 krajów z 9 lotnisk w Polsce umożliwiając dostęp do odwiedzania nowych miejsc w przystępnych cenach wszystkim podróżnym. Uruchomienie nowych tras jest kolejnym etapem rozwoju Wizz Air.
Loty z Gdańska do Odessy Molde odbywać się będą w poniedziałki I piątki, z Katowic do Odessy – we wtorki I soboty, z Warszawy do Ramon – we wtroki, czwartki I soboty, zaś z Wrocławia do Odessy – w poniedziałki I piątki.

Paulina Gosk, Corporate manager ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: “Z ogromną radością uruchamiamy nowe trasy z Polski łączące Gdańsk, Katowice i Wrocław z Odesą, Gdańsk z norweskim Molde oraz Warszawę z izraelskim miastem Ramon. To doskonała okazja dla naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać nowe miejsca na mapie Europy. WIZZ jako europejska linia lotnicza, zawsze chce tworzyć coraz ciekawsze możliwości dla swoich klientów w całej Europie i poza nią. Nasz stały wzrost w Polsce dodatkowo wzmacnia zaangażowanie Wizz Air w całym kraju, ale także w regionach i na lotniskach w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Rozwój Wizz Air w Polsce to także stymulacja sektora turystyki i hotelarstwa.”