Wizz Air Najlepszym Niskokosztowym Przewoźnikiem Roku 2019

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air została uznana Najlepszym Niskokosztowym Przewoźnikiem Roku 2019 podczas gali Aviation Industry Awards Europe, w ramach Air Convention Europe 2019 w Wilnie. W głosowaniu dotyczącym komercyjnych linii lotniczych na świecie wzięło udział ponad 150 000 osób.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad 37 milionów pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air zbudowanej z 151 miejsc w 44 krajach. To o 16 proc. więcej w porównaniu z poprzednim rokiem.

József Váradi, prezes Wizz Air Holding, powiedział: „Tytuł Najlepszego Niskokosztowego Przewoźnika w 2019 roku to wyraz uznania ze strony naszych klientów i dla nas ogromny zaszczyt. To kolejne wyróżnienie przyznane niedługo po otrzymaniu nagród: dla Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, Linii Lotniczej 2019 Roku oraz Siedmiu Gwiazdek w rankingu bezpieczeństwa. Ta nagroda jest dowodem na to, że jesteśmy na właściwej drodze, a ciężka praca i poświęcenie niesamowitego zespołu WIZZ są doceniane przez wielu naszych pasażerów. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal oferować możliwie najniższe ceny i rozwijać siatkę połączeń zwiększając możliwości podróży lotniczych mając na celu rozbudowę floty do 300 nowoczesnych samolotów.”