Wiosną KLM poleci do Neapolu

KLM

Wiosną 2019 roku KLM rozszerzy swoją ofertę o loty do Neapolu. Neapol jest już dziesiątym kierunkiem we Włoszech, do którego można polecieć przez Amsterdam na pokładach holenderskiej linii. Połączenie zostanie zainaugurowane 21 kwietnia b.r. i będzie oferowane tylko w miesiącach letnich.

W okresie wzmożonego ruchu turystycznego – w lipcu i sierpniu – loty do Neapolu będą odbywały się codziennie, a w pozostałe miesiące sezonu – tylko w weekendy. Trasę będzie obsługiwać samolot Boeing 737-700 / 800.

„Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym klientom aż dziesięć tras do Włoch. Neapol jest trzecią pod względem populacji – po Rzymie i Mediolanie – włoską metropolią, która stanowi ważny ośrodek gospodarczy kraju, głównie z uwagi na jeden z najbardziej ruchliwych portów Morza Śródziemnego. Ponadto Neapol to bez wątpienia światowej rangi kierunek turystyczny, co czyni go cennym nabytkiem w naszej siatce połączeń.” – powiedział Pieter Elbers, Prezes i Dyrektor Generalny KLM.

Łącznie z nową destynacją, Grupa Air France KLM będzie oferowała loty do 18 miast we Włoszech. Na pokładach Air France, KLM, HOP! JOON oraz Transavia możemy podróżować do Bari, Bolonii, Brindisi, Cagliari, Katanii, Florencji, Genui, Mediolanu, Neapolu, Lamezia Terme, Olbii, Pisy, Palermo, Rzymu, Triestu, Turynu, Wenecji i Werony.