Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza branżę na webinarium

Cykl webinariów WOT
Webinarium wielkopolskiej branży

W najbliższy piątek, 8 maja, Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego spotka się podczas webinarium z przedstawicielami branży turystycznej z całej Wielkopolski. Zaprezentuje pomoc oferowaną przez samorząd województwa oraz wsparcie promocyjne dla turystycznych usługodawców.

Cykl webinariów kierowanych do hotelarzy oraz innych przedsiębiorców branży turystycznej trwa już drugi tydzień. Dotychczas na zaproszenie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej z przedsiębiorcami spotykali się marketingowcy, szefowie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i Polskiego Holdingu Hotelowego.

W najbliższy piątek, 8 maja o godzinie 11:00, WOT zaprasza na kolejny z cyklu webinariów, który ma pomóc turystyce przetrwać kryzys związany z pandemią koronawirusa. Marszałek Jacek Bogusławski opowie szerzej m.in. o zapowiadanym 60 milionowym wsparciu ze środków unijnych dla wielkopolskich firm.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie www.wot.org.pl.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna organizuje cykl  6 webinariów od 28 kwietnia do 14 maja. Ich celem jest odpowiedź na rodzące się pytania i wątpliwości związane z prowadzeniem biznesu w dobie koronawirusa.

Wszystkie osoby, które uczestniczyć będą w minimum 60 proc. realizowanych webinariów, otrzymają certyfikaty sygnowane podpisem Marszałka prezesa WOT.