Cykl webinariów dla wielkopolskich hotelarzy

Wielkopolska Organizacja Turystyczna szkoli swoich hotelarzy
Webinaria dla wielkopolskich hotelarzy

Od 28 kwietnia do 14 maja Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza wielkopolskich hotelarzy do udziału w cyklu 6 webinariów. Ich celem jest odpowiedź na rodzące się pytania i wątpliwości związane z prowadzeniem biznesu w dobie koronawirusa.

Tematem pierwszego webinaru (28 kwietnia) będzie wykorzystanie mediów społecznościowych oraz internetu w sprzedaży usług hotelarskich w 2020 roku. Opowie o tym Artur Rogulski autor bloga „Why So Social”, trener social media i wykładowca od wielu lat zaangażowany w media.

Wśród kolejnych zagadnień znalazł się również problem dostosowań hoteli do przewidywanych nowych wskazań higieniczno-sanitarnych. O nim opowie Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Jednym z prelegentów będzie również Ghorghe Marian Cristescu – pezes Polskiego Holdingu Hotelowego, który obecnie pełni między innymi rolę osoby kontaktowej między branżą turystyczną i hotelarską a Polskim Funduszem Rozwoju. Tematem, który przedstawi są rozwiązania Tarczy antykryzysowej istotne dla branży hotelarskiej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie www.wot.org.pl. Na niej można również znaleźć więcej szczegółów oraz informacje na temat poruszanych zagadnień i prelegentów.