Wielka akcja promocyjna Polonusa

archiwum Polonusa

Najwięksi polscy przewoźnicy autokarowi, w ramach programu Polonus Partner, udostępniają swoim pasażerom aż 25 tysięcy biletów, których ceny obniżają o 50 proc. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura.

Z „Gorących Okazji” skorzystać może każdy, kto zakupi bilet na www.PolonusPartner.pl i odbędzie podróż w dniach 19 do 25 listopada.

Gorące okazje Polonus Partner to kolejna z trzech odsłon wielkiej promocji Polonus Partner, w której aż 25 000 biletów na przejazdy autokarem po Polsce, można zdobyć ze zniżką 50 proc., jeśli zakupu dokona się na stronie PolonusPartner.pl.

Koalicja przewoźników oferuje podróże łączone, w ramach których pasażerowie mają do wyboru jeszcze szerszą ofertę połączeń autokarowych. Podczas jednej transakcji można dokonać dwuetapowej podróży, z dogodną przesiadką.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów aż 25 000 biletów na podróże za połowę ceny. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50 proc. dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.

Więcej informacji na stronie www.PolonusPartner.pl