Warszawski Renaissance zdobył tytuł najlepszego hotelu biznesowego

archiwum PHH

W środę, 11 grudnia w ramach XIV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2019, odbyła się Gala Profit Hotel Awards, podczas której wyróżniono najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Renaissance Warsaw Airport Hotel, już po raz drugi został zwycięzcą w kategorii „Hotel/ obiekt biznesowy, konferencyjny” w Polsce. Podczas uroczystej Gali Warszawski Renaissance został również wyróżniony w kategorii „hotel 4-5 gwiazdek” oraz „Innowacyjny hotel/ obiekt”.

Zwycięzców wybiera komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum Profit Hotel, czyli osób związanych z branżą hotelarską.

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, powiedziała: “To wyróżnienie to dla nas doskonała informacja. Cieszymy się, że hotel Renaissance już drugi raz z rzędu został nagrodzony w tej kategorii. Sukces działalności naszego hotelu wiąże się z codzienną pracą każdej z osób zatrudnionej w hotelu. Od dwóch lat działalności codziennie stajemy na wysokości wyzwań lifestylowego hotelu pięciogwiazdkowego ale również staramy się inspirować naszych gości i tworzyć atmosferę, w której czują się swobodnie, a każde wydarzenie realizowane jest na najwyższym poziomie. Jestem niezwykle dumna z mojego zespołu i ich ciężkiej pracy.”

Warszawski Renaissance jest najlepiej oceniany przez gości sieci Marriott International na tle 34 innych obiektów działających pod tą marką w Europie. Jest również laureatem nagrody “Debiut roku 2018” i „Hotelarskie Inwestycje Roku 2019” nadanym przez miesięcznik Hotelarz oraz nagrodzony w kategorii „MP Power Venue” podczas MP Power Awards 2018.