Warszawski hostel A&O powstanie za 100 dni

Berlińska sieć niskobudżetowych hoteli i hosteli a&o już niedługo otworzy w Polsce swój pierwszy obiekt. Można już dokonywać rezerwacji na stronie i w aplikacji mobilnej, tysiąc pierwszych łóżek sprzedawany jest w cenach promocyjnych.

Dzięki pierwszemu hostelowi w stolicy Polski Berlin Budget Group a&o rozszerzy swoje portfolio do 36 obiektów na terenie 22 miast i siedmiu krajów. Hostel zostanie otwarty na początku października i zaoferuje 200 pokoi i 600 łóżek.

Hostel a&o powstał w dawnym, ośmiokondygnacyjnym biurowcu zlokalizowanym w dzielnicy Wola, na zachód od centrum miasta. Znajduje się zaledwie dziesięć minut drogi od głównego warszawskiego dworca kolejowego „Warszawa Centralna”. Z hostelu łatwo będzie dotrzeć do najważniejszych atrakcji turystycznych np. Starego Miasta, Traktu Królewskiego czy najnowszych, modnych miejsc stolicy jak „Hala Koszyki”.

Od 2000 r. a&o zarządza 35 obiektami w 21 miastach i 6 krajach (Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Dania i Włochy). Do 2020 r. zostaną otwarte trzy kolejne obiekty – w Budapeszcie, Warszawie i Kopenhadze. Jako największa sieć hostelowa w Europie możemy pochwalić się rocznym wzrostem na poziomie 15 proc. Grupa a&o to niemal 26 000 łóżek, ponad 5 milionów udzielonych noclegów oraz obroty rzędu 152 milionów euro (2018 r.).