Warszawska Organizacja Turystyczna zaprasza do Klubu Odkrywców Warszawy

fot. WOT

Warszawa to miasto, które zdecydowanie warto odwiedzać i poznawać. Jego bogata oferta turystyczna i kulturalna przyciąga nie tylko licznych gości zagranicznych i krajowych, ale również szerokie grono warszawiaków, którzy chętnie odwiedzają stołeczne muzea i instytucje kultury. ,,Klub Odkrywców Warszawy” to zaproszenie do odkrywania Warszawy poprzez wizyty w jej muzeach i instytucjach kultury.

“Program Klubu Odkrywców Warszawy ma za zadanie pokazać to co w historii i kulturze Polski i Warszawy najcenniejsze. Zbiory stołecznych muzeów oraz organizowane w nich wystawy czasowe pełnią jednak nie tylko funkcję edukacyjną, ale również inspirują, zachęcają do krytycznego myślenia, a także pozwalają na aktywny udział w bieżącym życiu kulturalnym europejskiej metropolii jaką jest Warszawa” – mówi Barbara Tutak, Prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej, inicjatora projektu.

Nieodłącznym elementem „Klubu Odkrywców” jest książeczka z opisami poszczególnych muzeów, w której zbiera się pieczątki z poszczególnych miejsc.

W książeczce znalazły się  informacje o instytucjach kultury biorących udział w akcji oraz ciekawostki, które są tylko małą zapowiedzią tego, czego można dowiedzieć się będąc już na miejscu. Na stronie www.odkrywajwarszawe.pl/klub-odkrywcow-warszawy/ zamieszczony jest także regulamin projektu.

Nocleg w historycznym warszawskim hotelu jako jedna z nagród

Projekt daje szansę zdobycia nagród takich jak kolacja z noclegiem w historycznym warszawskim hotelu, pakiet odwiedzin w najciekawszych atrakcjach turystycznych stolicy, udział w spersonalizowanej wycieczce po mieście, czy zestawy gadżetów promocyjnych. Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze odwiedzą wskazane muzea i skompletują wszystkie pieczątki. Ważna jest  też frajda kolekcjonowania pieczątek i poznawania miasta.

Jednocześnie raz w miesiącu na stronie www.OdkrywjWarszawe.pl w zakładce Klub Odkrywców Warszawy, w strefie „aktualności” zamieszczona zostanie informacja o dodatkowych nagrodach-niespodziankach przyznanych przez stowarzyszenie. Nagrodę/niespodziankę otrzyma pierwsza osoba, która odnajdzie właściwą informację w zakładce  Klubu Odkrywców Warszawy, publikowaną  określonego dnia każdego miesiąca i prześle ją na adres [email protected]

Biorąc udział w programie „Klub Odkrywców Warszawy” uczestnicy mają możliwość dodatkowo wesprzeć Fundację ,,Daj Herbatę”, która od lat pomaga osobom w kryzysie bezdomności, ponieważ część dochodów ze sprzedaży książeczki będzie przeznaczona właśnie na ten cel.

“Odkrywcą Warszawy może być każdy .W Klubie Odkrywców Warszawy pragniemy widzieć zarówno młodzież, dzieci, dorosłych, emerytów, osoby z niepełnosprawnościami, pary, singli, jednym słowem wszystkich. Jedyne czego potrzeba to chęć odkrywania naszego miasta” – dodaje Barbara Tutak.

WOT proponuje noclegi dla grup szkolnych

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center