Warszawska Organizacja Turystyczna chce wzbogacić ofertę online Warszawy

WOT chce wzbogacić ofertę onile stolicy
WOT pomaga stworzyć ofertę zwiedzania online

Warszawska Organizacja Turystyczna otwiera Program Partnerski wsparcia w tworzeniu wirtualnych spacerów dla członków WOT. Jego celem jest wzbogacenie oferty online Warszawy i prezentacja dostępnych produktów turystycznych oraz MICE.

Warszawska Organizacja Turystyczna opublikowała na swoich stronach narzędzie agregujące wirtualne zwiedzanie obiektów członkowskich organizacji.

Jak czytamy w komunikacie WOT obserwuje trendy na rynku i rozumie z jednej strony potrzebę docierania do klientów przez przedsiębiorców, a z drugiej strony potrzebę dostępu organizatorów spotkań i turystów do bezpiecznej i rzetelnej informacji o możliwościach obiektów w mieście.

Powstała strona wirtualnego zwiedzania miasta a wspomniany program ma pomóc ją dalej rozwijać
Projekt skierowany jest do członków WOT.

W komunikacie podkreślono: Chcąc wesprzeć naszych członków i rozszerzyć narzędzie, otwieramy Program Partnerski wsparcia w tworzeniu wirtualnych spacerów. Jego celem jest wzbogacenie oferty online Warszawy i prezentacja dostępnych produktów turystycznych oraz MICE. Obserwujemy trendy na rynku i rozumiemy z jednej strony potrzebę docierania do klientów przez przedsiębiorców, a z drugiej strony potrzebę dostępu organizatorów spotkań i turystów do bezpiecznej i rzetelnej informacji o możliwościach obiektów w mieście.
Obecnych partnerów stowarzyszenia zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją projektu w zakładce dla zrzeszonych partnerów