Warchały – wkrótce otwarcie luksusowego hotelu

archiwum Natura Mazur Resort

20 grudnia nastąpi otwarcie 4- gwiazdkowego, luksusowego Hotelu Natura Mazur Resort & Conference w Warchałach na Mazurach.

Jak podała PAP, trwają ostatnie prace przed otwarciem nowego, luksusowego, 4-gwiazdkowego hotelu Natura Mazur Resort & Conference położonego w miejscowości Warchały pomiędzy Jedwabnem a Szczytnem. Inwestorem obiektu jest Grażyna Tomczak. Hotel będzie posiadał 93 rodzinne pokoje i apartamenty, duże zaplecze rekreacyjne z kompleksem basenów, strefą saun, jacuzzi na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu oraz salą cardio. W Hotelu znajdzie się również Dębowe Spa z 9 gabinetami, w których wykonywane będą zabiegi przy użyciu certyfikowanych produktów w 100% naturalnych, stworzonych na bazie olejków esencjonalnych z roślin pochodzących z organicznych upraw.
Goście będą mogli skorzystać z Restauracji “Poezja Smaków”, która oferować będzie dania kuchni polskiej z elementami kuchni Fusion. W obiekcie znajdzie się również sala gier i zabaw dla najmłodszych, klub z bilardem i kręgielnią, czytelnia, lobby bar i w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 mkw.

Od października 2015 roku funkcję Dyrektora Generalnego pełni Ewa Kopciewska, doświadczony hotelarz z 18 letnim stażem. Obecnie obiekt uruchomił tymczasową stronę internetową, na której dostępne są bardzo atrakcyjne pakiety świąteczne i sylwestrowe oraz oferta karnawałowa dla Firm.

www.naturamazur.pl