Wakacje.pl – klienci mogą odroczyć płatność do 30 dni

wakacje.pl

Wakacje.pl wprowadziły nową metodę płatności dla klientów, którzy chcą zarezerwować wyjazd. Jest ona dostępna zarówno dla osób kupujących wycieczkę przez stronę internetową agenta, jak i w salonach franczyzowych. Usługa PayPo daje dostęp do limitu płatności do 2000 zł.

Agata Biernat z Wakacje.pl, powiedziała : Nasi doradcy nie raz słyszeli od swoich rozmówców, że oferta, którą przygotowali, idealnie wpisuje się w ich potrzeby, ale niestety, ponieważ czekają na przelew z pracy, zakupu będą mogli dokonać dopiero za kilka dni. W tym czasie nierzadko oferta „uciekała”, co było dla nich dużym rozczarowaniem. Postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie tego problemu, teraz dzięki współpracy z zaufanym partnerem PayPo nasi klienci mogą odroczyć płatność do 30 dni

Usługa PayPo w Wakacje.pl obejmuje limit płatności do 2000 zł, dzięki czemu można bez obciążenia wpłacić zaliczkę, zrobić dopłatę przed ostateczną wpłatą, a nierzadko nawet opłacić cały wyjazd. Oferty w cenie do 2000 zł są w Wakacje.pl dostępne praktycznie przez cały rok – mowa chociażby o krótkich wypadach do europejskich miast lub kurortów nad Morzem Śródziemnym.

Osoby, które będą korzystać z usługi PayPo po raz pierwszy, podczas wybierania formy płatności przy rezerwacji w serwisie Wakacje.pl najpierw zostaną poproszone o założenie bezpiecznego konta PayPo. Ci, którzy w ten sposób płacą po raz kolejny, wystarczy że się zalogują i zlecą płatność.

Odroczenie płatności do 30 dni nie oznacza ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli okres spłaty okazałby się zbyt krótki, w ramach PayPo klient może też rozłożyć realizację należności na 4 wygodne raty i zapłacić za wyjazd jeszcze później.

By skorzystać z opcji PayPo, nie trzeba posiadać karty płatniczej ani logować się do banku. Wszystkie transakcje są zaszyfrowane i odbywają się na zabezpieczonych serwerach. Zamówienie potwierdza się, używając wyłącznie kodu, który klient otrzyma SMS-em od PayPo.

Płatność odroczona nie jest kredytem. To płatność, dzięki której można upolować najlepszą ofertę i zapłacić za nią później.

Wakacje.pl – Turcja, Grecja i Egipt liderami rynku