W samolocie LOT zamówisz taksówkę

archiwum LOT

Pod koniec stycznia LOT we współpracy z Polską Siecią Taxi 19 123 wprowadzi nową usługę dla pasażerów, dzięki której będą mogli oni kupić voucher na taksówkę na pokładzie samolotu.

Voucher będzie kosztował 46 zł i upoważni do przejazdu z lotniska do centrum Warszawy i jego okolic. Osoby, które przekroczą kwotę 46 zł będą mogły dopłacić kierowcy gotówką. Pasażerowie będą mogli także zapłacić za voucher kartą płatniczą.

Jarosław Pawłowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Polskiej Sieci Taxi 19123 powiedział: “Usługa została stworzona z myślą o wygodzie, komforcie jazdy i oszczędzeniu czasu naszych Klientów. Jest to rozwiązanie wygodniejsze oraz tańsze niż korzystanie z innych środków transportu, szczególnie dla wieloosobowych rodzin. Partnerstwo tak uznanego przewoźnika jak LOT dodatkowo poświadcza wiarygodność naszych taksówek i kierowców.”

Na lotnisku Chopina znajdują się obecnie 4 stanowiska postojów taksówek obsługiwanych przez Sawa Taxi, jednej z korporacji należących do systemu Polska Sieć Taxi 19123. Klienci korzystający z vouchera będą więc mieli do wyboru dostatecznie dużą liczbę taksówek i nie będą musieli oczekiwać na usługę.
Każdy klient o możliwości wykupienia vouchera zostanie poinformowany przez komunikat nadawany przez stewardessę podczas lotu.