VisitUkraine i Kiwi.com z pomocą dla uchodźców

Kiwi.com ogłosiło współpracę z portalem informacyjnym VisitUkraine, w celu zaoferowania ponad sześciu milionom Ukraińców, którzy zostali zmuszeni do ucieczki przed wojną, najtańszych biletów na podróż do miejsca docelowego z dowolnego miejsca na świecie.

VisitUkraine to jedyny ukraiński portal internetowy, który dostarcza zarówno Ukraińcom, jak i obcokrajowcom najbardziej aktualnych informacji na temat wymogów w zakresie podróżowania, ograniczeń, restrykcji, ubezpieczeń i innych dotyczących wjazdu na teren Ukrainy objętej stanem wojny.

Dzięki wirtualnym trasom Kiwi.com, odwiedzający witrynę VisitUkraine mogą teraz wyszukiwać najlepsze połączenia z dowolnego punktu A do dowolnego punktu B za najniższą cenę. Dodatkowo, kupując bilety przez VisitUkraine, podróżni wspierają unikalny ukraiński projekt.

„Miliony Ukraińców zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów, a wielu innych starało się pomóc krewnym w dotarciu do krajów przyjmujących uchodźców. Nowa usługa rezerwacji lotów dodana do naszej strony internetowej i obsługiwana przez Kiwi.com, pozwoli im znaleźć wszystkie niezbędne informacje o oferowanej pomocy za granicą i wymaganych dokumentach, a następnie znaleźć i zarezerwować najlepszą trasę do wybranego miejsca docelowego bezpośrednio” – powiedział Anton Taranenko, dyrektor generalny VisitUkraine.

„Jako organizacja przyjrzeliśmy się, jak możemy pomóc i wesprzeć Ukraińców uciekających przed wojną, angażując się między innymi w darowizny na rzecz organizacji charytatywnych czy otwarcia szkoły w naszej siedzibie dla dzieci uchodźców. Teraz we współpracy z VisitUkraine, mamy szansę wykorzystać naszą biznesowe know-how oraz zdolność do znajdowania lotów i tras, w najbardziej przystępnych cenach, których inni dostawcy nie są w stanie dostrzec” – dodał Golan Shaked, Chief Commercial Officer w Kiwi.com.

Usługa dostępna jest od lipca 2022 roku na stronie: https://visitukraine.today/tickets.

Kiwi.com: współpraca z Sherpa usprawni podróżnym przebieg procesu wizowego