VII Forum Promocji Turystycznej już za 13 dni. Pierwsze spotkanie branży po pandemii

VII Forum Promocji Turystycznej już za 13 dni
17 czerwca 2020 roku, Hydropolis

Pierwsze tak poważne spotkanie branży turystycznej po pandemii odbędzie się w 17 czerwca Hydropolis we Wrocławiu. Na VII Forum Promocji Turystycznej organizowanym przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, zapowiedziało obecność ponad 30 ekspertów od promocji turystycznej. Będą przedstawiciele rządu, ROT-ów, LOT-ów, hotelarze, przewoźnicy, reprezentanci biur podróży.

Przeniesione z kwietnia Forum będzie pierwszą, po pandemii oraz zniesieniu obostrzeń i zakazów, okazją do bezpośredniego spotkania branży. Branży okaleczonej mocno przez kryzys spowodowany koronawirusem, branży chcącej szybko się odrodzić. Przez trzy miesiące patrzyliśmy na siebie prze ekrany komputerów, spotkania zastąpiliśmy webinarami i telekonferencjami. I chyba stęskniliśmy się za sobą, za rozmowami osobistymi…

Wszyscy chcemy wyjść z kryzysu pokoronawirusowego. Promocja turystyczna, przekonanie turystów żeby zaufali branży, żeby chcieli odwiedzić dane miejsca jest tym bardziej ważna.

Tym razem podczas spotkania w gronie fachowców od promocji turystycznej porozmawiamy o przyszłości turystyki w świetle koronawirusa i kryzysu klimatycznego, poruszymy temat promocji kierunku turystycznego w przemyśle filmowym, zastanowimy się jak przyciągnąć turystów na Dolny Śląsk oraz o zmianach, jakie konieczne są w systemie organizacji turystyki w Polsce.
Zapraszamy na kolejną serię wykładów, debat, pojedynków, rozmów kuluarowych.

Oczywiście podczas Forum zostaną wprowadzone podwyższone standardy bezpieczeństwa higienicznego zgodne z wytycznymi GIS i Ministerstwa Rozwoju oraz rozporządzeniami Rządu.

VII Forum Promocjo Turystycznej odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Polskiej Izby Turystyki.

Forum odbędzie się 17 czerwca w Centrum Wiedzy o Wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu.

Program i rejestracja: TUTAJ