Ukraińskie Linie Lotnicze – 11 czerwca wielka wyprzedaż biletów

archiwum UIA

W związku z wejściem w życie decyzji Rady UE w sprawie liberalizacji przepisów wizowych z Ukrainą, UIA będzie sprzedawać bilety do wszystkich swoich europejskich miast w specjalnych niskich cenach z Ukrainy. Sprzedaż trwać będzie przez całą niedzielę 11 czerwca.

Przewoźnik zaplanował do sprzedaży 30 tysięcy biletów w taryfach zaczynających się od ok. 763 hrywien (ok. 110 złotych) w jedną stronę lub 1526 hrywien (ok. 220 złotych) w dwie strony razem z podatkami i opłatami na wszystkich swoich bezpośrednich regularnych połączeniach:

Kijów – Amsterdam, Ateny, Bergamo, Berlin, Bruksela, Budapeszt, Dusseldorf, Frankfurt, Genewa, Helsinki, Madryt, Mediolan, Monachium, Nicea, Pałąga, Paryż, Praga, Ryga, Rzym, Sztokholm, Warszawa, Wiedeń, Wenecja, Wilno, Zurych

Lwów – Bolonia, Madryt, Rzym oraz Wilno

Iwano-Frankiwsk – Alicante oraz Walencja

Odessa – Wilno

Winnica – Warszawa Czerniowce – Bergamo

Dla pasażerów ze wschodniej Polski może to oznaczać możliwość zakupu taniego biletu ze Lwowa np. do Rzymu, Wilna, Bolonii i Madrytu w czasie trwania promocji.

Eugenia Satska, rzecznik prasowy UIA, powiedziała: „Jako firma, której sukces zależy od potencjału społeczeństwa do swobodnego podróżowania po świecie, zawsze byliśmy zainteresowani zniesieniem barier wizowych. Dla nas wszystkich na Ukrainie jest to ważny moment, symbol naszego członkostwa w europejskiej i demokratycznej społeczności. Chcąc aby dzień 11 czerwca był świętem dla nas i dla naszych pasażerów, wprowadzamy ofertę sprzedaży tanich biletów w specjalnej cenie do krajów UE. Mamy nadzieję, że ta propozycja spotka się z pozytywną reakcją klientów, którzy od dawna marzyli o wyjeździe do Paryża, Pragi czy Amsterdamu. Europa w końcu otwiera drzwi dla Ukraińców “.

www.flyuia.com