UIA połączą Kijów z New Delhi

archiwum UIA

Linie lotnicze Ukraine International Airlines uruchomią bezpośrednie połączenie pomiędzy stolicami Ukrainy i Indii.

Lot z Kijowa do New Delhi będzie wykonywany od 1 maja 2018 roku trzy razy w tygodniu – poniedziałki, wtorki i piątki, a od 7 czerwca połączenie zostanie uzupełnione kolejną rotacją w czwartek i wzrośnie do czterech połączeń tygodniowo. Loty powrotne z New Delhi – odbywać się będą we wtorek, środę, piątek i sobotę.

Połączenie do New Delhi będzie obsługiwane w międzynarodowym porcie lotniczym im. Indiry Gandhi, samolotami typu Boeing 767-300 ER oferując trzy klasy serwisowe – klasę Biznes z 12 fotelami rozkładającymi się do pozycji leżącej, klasą Ekonomiczną Premium z 32 fotelami rozkładającymi się do pozycji pół leżącej i klasą Ekonomiczną gdzie znajduje się 211 foteli classic.

Eugenia Satska, rzeczniczka prasowa linii UIA, powiedziała: „Rejs do New Delhi będzie piątą daleko dystansową trasą UIA i drugim punktem łączącym Ukrainę z krajami subkontynentu indyjskiego po Kolombo otwartym w 2016 roku. Indie są nie tylko ważnym partnerem handlowym Ukrainy ale również jednym z głównych celów podróży pasażerów z wielu krajów Europy. Dzięki wprowadzeniu elektronicznych wiz dla Ukraińców, komfortowy i tani odpoczynek stanie się ważnym ogniwem łączącym obywateli obu krajów.”

Cena inauguracyjna z Warszawy do New Delhi tam i z powrotem to 2037 zł jeśli bilet jest zakupiony bezpośrednio na stronie flyuia.com