Uczelnia Collegium Humanum zaprasza na studia MBA Zarządzanie w turystyce

 

Collegium Humanum MBA Zarządzanie w turystyceOd marca tego roku na uczelni Collegium Humanum rozpoczną się pierwsze w Polsce studia podyplomowe MBA Zarządzanie w turystyce. Zapisy trwają.

Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA)- Zarządzanie w turystyce– organizowane przez Collegium Humanum we współpracy z Apsley Business School w Londynie są jednymi z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych na świecie kwalifikacji menedżerskich przeznaczonych dla ludzi otwartych na osobisty rozwój umiejętności przywódczych oraz osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu w turystyce i szeroko rozumianym biznesie turystycznym.

Zarządzanie turystyką dla przyszłych menedżerów

Studia Executive MBA Zarządzanie w turystyce są skierowane do menedżerów i organizatorów turystyki uwzględniające najnowsze międzynarodowe trendy w zarządzaniu turystyką oraz specyfikę polskiego rynku turystycznego. Ideą studiów jest wykorzystanie potencjału menedżerskiego wybitnej kadry wykładowców- praktyków zarządzania w turystyce dla podniesienia kompetencji polskich organizatorów turystyki oraz partnerska wymiana opinii, pomysłów i doświadczeń w celu usprawnienia i unowocześnienia rynku turystycznego w naszym kraju.

Koncepcja studiów opiera się na modułach, obejmujących praktyczne przygotowanie w obszarze sektora Travel oraz rozwój kompetencji menedżerskich wchodzących w zakres studiów Executive MBA. Zróżnicowanie rynku turystycznego zostało uwzględnione poprzez wprowadzenie dwóch specjalności: zarządzanie turystyką regionów oraz zarządzanie biznesem turystycznym.

Wiedza od renomowanych specjalistów

Absolwenci studiów podyplomowych Executive MBA nabywają kompleksowe spojrzenie na zarządzanie i rozwój, doskonaląc swoją wiedzę, kompetencje, umiejętności i stając się tym samym renomowanymi specjalistami oraz ludźmi na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Podstawowe moduły studiów podyplomowych w programie Executive MBA oparte są na konkretnych potrzebach praktyki menedżerskiej, realizowane przez wybitnych specjalistów (praktyków) z Polski i zagranicy w systemie case study.

MBA to konkretne umiejętności

Absolwenci studiów podyplomowych MBA nabywają spełnienie kryterium wykształcenia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa (art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182).

Wykładowcami będą m.in. Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP (nr 18 na „LIście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”), Paweł Niewiadomski, prezes PIT (nr 29), Dominik Borek, wicedyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Rozwoju (nr 28), Jarosław Lichacy, prezes OPLOT (nr 69).

Tekst powstał we współpracy z Collegium Humanum.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center