Turystyka w Toruniu odżyła, ale liczy na jesienne wycieczki szkolne [PODCAST #24]

Żywe Muzeum Piernika odnotowuje w tym sezonie letnim najlepsze wyniki w swojej historii. I to mimo że wciąż obowiązują nas limity 75 proc. maksymalnego obłożenia. Podobnie dobrze sobie radzą pozostałem nasze placówki: Dom Legend Toruńskich i Bunkier Wisła. Spośród innych muzeów „kapcianych” wyróżnia nas fakt, że naszym gościom przekazujemy emocje – mówi w rozmowie z redakcją WaszaTurystyka.pl, Andrzej Olszewski założyciel i właściciel Żywego Muzeum Piernika w Toruniu.

Przyszłość należy do muzeów i atrakcji turystycznych, które wchodzą w interakcję z gośćmi. Z tradycyjnych placówek przetrwają te najsilniejsze, posiadające w swoich zbiorach ikoniczne artefakty i dzieła, który każdy musi zobaczyć.

Współpraca między branżą turystyczną w Toruniu nie istnieje. Mimo podejmowanych prób porozumienia, żaden z hotelarzy nie chce zareklamować atrakcji w Toruniu, brak jest w hotelach informacji, co i gdzie w Toruniu mogą ich goście zobaczyć Ta niepojęta zawiść przeszkadza Toruniowi w osiągnięciu prawdziwego sukcesu promocyjnego i frekwencyjnego.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast