TUI Poland startuje z czarterami do Tunezji, Turcji i Albanii

Biuro TUI Poland zainaugurowało dzisiaj rejsy czarterowe z lotniska w Modlinie do Hammametu w Tunezji. Wkrótce ruszają loty do Turcji i Albanii.

Dzisiaj wystartował z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin pierwszy rejs czarterowy TUI Poland do Hammametu w Tunezji. Rejsy będą wykonywane w czwartki w okresie od 25 kwietnia do 10 października.
Już 29 maja nastąpi inauguracja kolejnych rejsów czarterowych TUI Poland. Klienci tego biura podróży będą mogli polecieć do Antalii w Turcji. Rejsy będą odbywać się w środy i soboty, również do października.

3 czerwca uruchomione zostaną rejsy do Tirany w Albanii i będą obsługiwane w każdy poniedziałek do końca września.

Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o., powiedział: „Dzisiejszy start samolotu z pasażerami TUI Poland to prawdziwy przełom i początek zmian jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze wydarzenie zainicjuje szybki rozwój połączeń czarterowych z naszego lotniska. Wciąż prowadzimy rozmowy o współpracy z innymi touroperatorami i wierzymy, że przyniosą one efekty w postaci uruchomienia nowych kierunków jeszcze w tym roku.”

Port Lotniczy Warszawa/Modlin w I kwartale 2019 roku obsłużył 718 635 pasażerów, co oznacza o 5,2 proc. Więcej niż w pierwszych trzech miesiącach 2018 roku.