TUI Poland rozpoczyna sprzedaż Lata 2016

Biuro Podróży zachęca do wczesnego zakupu oferty na sezon Lato 2016. gwarancją najniższej ceny w First Minute..

TUI Poland do 31 września oferuje również najwyższe rabaty oraz niską kwotę zaliczki – kwota została obniżona w porównaniu z poprzednimi sezonami o dalsze 5 proc.

Artur Rezner, rzecznik prasowy TUI Poland, podkreślił: „Kontynuujemy naszą strategię wczesnego startu sprzedaży, oferując w tym okresie najwięcej korzyści i benefitów naszym klientom. TUI zaproponowało Klientom najbardziej korzystną na rynku polskim ofertę First Minute® :
TUI Samolotem – Najtaniej w First Minute® lub zwrot różnicy – to oferta skierowana do osób kupujących w okresie First Minute ® dająca pewność, że cena zakupionych wczasów będzie najniższa, nawet w porównaniu w ofertą Last Minute.
Dodatkowo na klientów kupujących imprezy z przelotem czekają rabaty w wysokości 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia.
Przy rezerwacji do 31 września obowiązuje niższa kwota zaliczki, tj. 5 proc. Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie muszą wpłacać wysokich kwot w momencie dokonywania rezerwacji, a dopłata następuje dopiero na 35 dni przed wyjazdem.
Przy wczesnej rezerwacji klienci mogą skorzystać również z Gwarancji Niezmienności Ceny i nie martwić się np. o zmianę kursu walut.”

Jako nowość touroperator proponuje egzotyczną destynację w sezonie letnim – Dominikanę, z bezpośrednim przelotem z Warszawy. Przeloty odbywać się będą linią TUI – Arke Fly co 2 tygodnie.
Kolejne nowości w sezonie Lato 2016 to regiony położone bliżej Polski – Minorka oraz Costa del Sol – z przelotem z Warszawy i Katowic.

Jak podkreślił Artur Rezner: „W sezonie Lato 2016 TUI Poland przygotowało również niespodziankę dla stałych klientów. Każdy to choć raz podróżował z TUI może otrzymać dodatkowy rabat wybierając nowości: Dominikanę – 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia, lub Minorkę czy Costa del Sol – 100 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia.
Na klientów wybierających wakacje z dojazdem własnym – TUI Samochodem czeka do 31 września 7 proc. rabatu na całą ofertę oraz Gwarancja Najniższej Ceny – oznacza to, że jeżeli klient znajdzie identyczną ofertę u innego touroperatora TUI zwróci różnicę w cenie.”