TUI podbija Mauritius

TUI Poland w sezonie Zima 2015/16 rozpocznie regularne wyloty na Mauritius. Od początków listopada do końca marca biuro będzie oferować w sumie 15 rejsów, w cyklach 10 lub 11 dniowych. Przeloty na Mauritius będą odbywały się samolotami czarterowymi należącymi do TUI – linią Arke Fly. Loty będą odbywać się bez międzylądowań (czas przelotu 11 godzin 50 minut), a godziny przelotu będą optymalne dla Klientów TUI (nocne przeloty).
W samolotach Arke Fly TUI oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji klasy przelotu: economy, comfort, premium comfort. Możliwa jest również rezerwacja miejsc w samolocie oraz zamówienie cateringu.

TUI na Mauritiusie proponuje swoim Klientom pobyty z najważniejszych kurortach położonych na:
Północy (miejscowości: Grand Baie, Grand Gaube, Trou aux Biches)
Wschodzie (miejscowości: Belle Mare, Trou d’Eau Douce, Palmar)
Zachodzie (miejscowości: Flic en Flac, Bel Ombre).

Klienci TUI mogą wybierać hotele o standardzie od *** do *****. Większość z nich jest w formule all inclusive, ale również z HB i śniadaniami. Standard hoteli jest bardzo wysoki, nawet hotele ekonomiczne oferują bardzo dobry serwis i infrastrukturę wypoczynkową.
TUI w swojej ofercie ma wiele hoteli sieciowych jak:
RIU – należący do koncernu TUI, o światowym zasięgu. Na Mauritiusie hotele tej sieci zlokalizowane są na południowym zachodzie, na półwyspie Le Morne.
Beachcomber – znana, luksusowa sieć hotelowa działająca głównie na Mauritiusie, ale również na Seszelach. Hotele zlokalizowane na wchodzie, północy wyspy, mają standard od **** do ***** Poland
Attitiude – lokalna sieć hoteli *** i ****, kameralne obiekty (do 100-150 pokoi) z bardzo dobrym serwisem
Veranda – maurytyjska sieć hoteli położonych głównie na północy wyspy. Architektonicznie nawiązująca do lokalnego stylu, hotele o dobrym standardzie *** do LUX* – bardzo luksusowa sieć hotelowa. Hotele o najwyższym standardzie posiadające m.in. własny browar, winiarnie, palarnie kawy czy luksusowe kosmetyki własnej marki.