Trzynasta edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce już 14 kwietnia w Gdańsku

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce odbędzie się 14 kwietna w Europejskim Centrum Solidarności. Wśród ekspertów, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą: Janina Bąk, Jan Zając i Piotr Kosek, a gościem specjalnym będzie Wojciech Modest Amaro. Podczas konferencji omówione zostaną najnowsze trendy w turystyce, które skupiają się na czterech głównych obszarach: statystyce w turystyce, marketingu miejsc, turystyce doświadczeń oraz turystyce zrównoważonej.

Najnowsza edycja konferencji New Trends in Tourism (NTT) będzie poświęcona m.in. analizom danych i metodom planowania działań turystycznych. Eksperci z agencji reklamowych podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu marketingu miejsc.

W programie wydarzenia przewidziano cztery obszary tematyczne: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona. Będzie to okazja na poznanie najnowszych trendów oraz technik z dziedziny turystyki.

Wśród innowacyjnych i nietypowych tematów, które zostaną poruszone podczas konferencji znalazła się turystyka kosmiczna. Piotr Kosek, który prowadzi kanał na YouTubie Astrofaza opowie o tym, jakie pomysły na rozwój turystyki kosmicznej mają obecnie korporacje oraz ile kosztować będzie lot w kosmos. Gościem specjalnym tegorocznej edycji NTT będzie szef kuchni Wojciech Modest Amaro.

Konferencję rozpocznie przegląd mediów prasowych, który odbędzie się o godzinie 8:30 i poprowadzą go specjaliści z Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz dziennikarze z czasopism branżowych. Wieczorem o godzinie 18:00 odbędzie się dla gości wspólny wieczór w Elektrycznym Żurawiu, będący okazją do nawiązania nowych kontaktów.

„Co roku, z wielką przyjemnością organizujemy konferencję Nowe Trendy w Turystyce. To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Dzięki konferencji branża turystyczna rozwija się jeszcze szybciej i zapoznaje się z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami. Bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie” – podsumowuje Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej, będącej organizatorem wydarzenia.

Udział w wydarzeniu można wziąć zarówno osobiście, jak i on-line.