Trzydniowa promocja KLM do Ameryki Północnej

W comiesięcznej akcji promocyjnej francusko-holenderskiego przewoźnika, tym razem będzie można w niższej cenie polecieć do wybranych miast w Ameryce Północnej. Oferta obowiązuje tylko przez najbliższe 3 dni.

Tylko do najbliższej soboty będzie można kupić w atrakcyjnych cenach przeloty do Miami, San Francisco oraz stolicy Meksyku. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest upolowanie biletu w czasie najbliższej 3-dniowej promocji: między 22 a 24 maja. Oferta nie dotyczy wyjazdów świąteczno-noworocznych między 17 grudnia 2014 i 6 stycznia 2015 roku, ale trwa na tyle długo, aby zaplanować zarówno jeszcze letnie wakacje, jak i ferie zimowe.

Najniższą cenę przelotu (2250 PLN) w trzydniowej ofercie Air France i KLM uzyskało Miami w Stanach Zjednoczonych, miasto położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie.
Kolejne amerykańskie miasto objęte promocją Air France i KLM to San Francisco (przelot za 2516 PLN) w stanie Kalifornia.
Z kolei przelot do stolicy Meksyku, kolejnego kierunku na promocyjnej liście Air France i KLM przez 3 dni będzie kosztować 2867 PLN.