Trzydniowa promocja Air France

Dominikana, Brazylia i południowe Chiny – w te trzy miejsca można kupić bilety na samoloty Air France po atrakcyjnych cenach. Promocja trwa do końca soboty.

W najnowszej trzydniowej promocji Air France, bilety lotnicze do Punta Cana – najdalej na wschód wysuniętego przylądka Dominikany – klienci będą mogli kupić już od 2499 zł, a do stolicy Brazylii już od 2999 zł. Natomiast do Kantonu (inaczej Guangzhou) w południowych Chinach przelot kosztuje 1999 zł. Warunkiem skorzystania z promocji Air France jest wykupienie biletu miedzy 21 a 23 sierpnia. Oferta dotyczy podróży realizowanych między 21 sierpnia 2014 roku a 15 marca 2015 roku. W przypadku Guangzhou podróż należy zaplanować między 21 sierpnia 2014 roku. a 15 lutego roku 2015.

Urozmaiceniem podróży francuską linią z pewnością będzie aplikacja na tablety Air France Press umożliwiająca pasażerom darmowy i łatwy dostęp do zagranicznej prasy. Ten ekskluzywny serwis jest dopełnieniem propozycji prasowych oferowanych przez linię Air France na całym świecie w business lounge, w strefach boardingu oraz na pokładach samolotów. Podróżni w Klasie Ekonomicznej, posiadacze kart Flying Blue na poziomie Ivory mogą pobierać bezpłatnie 2 dzienniki i 2 magazyny spośród 30 zagranicznych tytułów prasowych na 24 godziny przed podróżą, aż do chwili wylotu. Natomiast osoby podróżujące w kabinach Klasy Pierwszej, Biznes, Premium Economy oraz posiadacze kart Flying Blue na poziomie Elite i Elite+ mogą pobierać nieograniczoną liczbę dzienników i magazynów dostępnych za pomocą aplikacji. .