Trwa zimowa promocja PolskiBus.com

archiwum PolskiBus.com

Akcja pod hasłem “Zimowa Bonanza” obejmuje podróże od poniedziałku do czwartku i potrwa aż do 31 marca.

W tegorocznej, nowej odsłonie akcji cena biletu zależy od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km – 9 zł i powyżej 350 km – 14 zł. Do każdej kwoty należy doliczyć opłatę rezerwacyjną 1 zł.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji, powiedział: “Przypominamy o naszej Zimowej Bonanzie w zupełnie nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. To pierwszy raz kiedy cena biletu zależy od długości podróży. Aby ułatwić poszukiwania promocyjnych cen w naszym systemie, postanowiliśmy, że nie będzie już potrzeby wpisania promo kodu. Cały czas dostępne są jeszcze dziesiątki tysięcy biletów w najlepszych na rynku cenach. Wszystkie szczegóły związane z Bonanzą można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie bonanza.polskibus.com, dzięki interaktywnej mapce ułatwi ona również planowanie podróży.”

Oferta jest limitowana, a liczba promocyjnych biletów ograniczona. Zimową Bonanzą objęte są również podróże łączone. Promocyjna cena biletu na podróż z przesiadką jest natomiast łączną sumą kwot za pierwszy i drugi etap podróży. Przykładowo, Pasażerowie z Rzeszowa pojadą więc do Zakopanego za 10 zł, a do Pragi, Wiednia czy Budapesztu – za 19 zł.

Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie: http://bonanza.polskibus.com.

Przykładowe połączenia promocyjne w ramach Zimowej Bonanzy:
Łódź – Warszawa 5 zł
Toruń – Gdańsk 5 zł
Warszawa – Lublin 5 zł
Poznań – Berlin 9 zł
Wrocław – Praga 9 zł
Warszawa – Gdańsk 9 zł
Rzeszów – Berlin 14 zł
Katowice – Budapeszt 14 zł
Gdańsk – Kraków 14 zł