Travelplanet.pl: Rainbow działa wbrew własnym standardom

Będziemy zdecydowanie przypominać jednemu z naszych partnerów o obopólnych korzyściach płynących ze stosowania jednolitych standardów w relacjach biznesowych, powiedział specjalnie dla portalu WaszaTurytsyka.pl, Radosław Damasiewicz, dyrektor marketingu Travelplanet.pl.

Współpraca Lidl Podróże z touroperatorami, zwłąszcza z Rainbow, budzi od tygodnia emoecj e branży turystycznej. Wypowiedział się w tej sprawie zarząd OSAT (czytaj TUTAJ), obecnie publikujemy wypowiedź specjalnie dla portalu WaszaTurystyka.pl, dyrektora merketingu Travelplanet.pl, Radosława Damasiewicza:

“Nie komentujemy z zasady poczynań konkurencji, dlatego nie odnosimy się do działań Lidl Podróże. Jednak trudno nie zauważyć, że Rainbow Tours, znany wśród agentów z rygorystycznego wrecz pilnowania zasady równej konkurencji, i to nie na etapie sprzedaży lecz już w fazie promocji i reklamowania produktów tego touroperatora, zdaje się obecnie działać wbrew własnym standardom i dobrym praktykom. Będziemy zdecydowanie przypominać jednemu z naszych partnerów o obopólnych korzyściach płynących ze stosowania jednolitych standardów w relacjach biznesowych.”