TravelCamp już w czwartek w Zakopanem

archiwum TravelCamp

Organizowany od 2010 roku cykl spotkań adresowanych do branży turystycznej i hotelarskiej po raz pierwszy zawita do stolicy Podhala. Na TravelCampie po raz 31 spotkają się hotelarze i travel managerowie. Najbliższa edycja turystycznego barcampu odbędzie się 27 czerwca w Aries Hotel & SPA w Zakopanem.

Eksperci będą rozmawiać o nowych trendach i narzędziach wspierających marketing w turystyce. Nie zabraknie nowinek na temat promocji w mediach społecznościowych oraz pomysłów, jak się wyróżnić i przyciągnąć więcej gości. Warte odnotowania będzie zapewne wystąpienie na temat sposobów obniżenia kosztów finansowania hotelu. Poza olbrzymią dawką wiedzy nie zabraknie czasu na skuteczny networking, konkursy i dobrą zabawę.

TravelCamp jest spotkaniem nieformalnym i niezależnym organizowanym przez Piotra Kasperczaka, trenera i doradcę z zakresu marketingu turystycznego, autora bloga TravelMarketing.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, które pracują w branży turystycznej lub hotelarskiej.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl.

Najbliższa 31. edycja spotkania marketingu z turystyką TravelCamp rusza w czwartek, 27 czerwca, o g. 13 w Aries Hotel & SPA w Zakopanem/