Travel Advance przedstawicielem Lithuania Travel na polskim rynku

fot. Travel Advance

Travel Advance, firma zajmująca się marketingiem turystycznym, została wybrana przez Lithuania Travel, aby reprezentować ich na polskim rynku. Do głównych zadań agencji będzie należeć zwiększenie liczby polskich turystów na Litwie.

Travel Advance będzie reprezentował Litewską Organizację Turystyczną na polskim rynku. Ich zadaniem będzie m.in. promowanie atrakcji i walorów turystycznych kraju, takich jak turystyka aktywna, wypoczynkowa i kulturowa. W ramach współpracy, agencja będzie również nawiązywać kontakty z biurami podróży.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z naszymi polskimi partnerami. Polski rynek turystyczny jest dla nas bardzo ważny, jest jednym z naszych czterech największych rynków źródłowych. Z niecierpliwością czekamy na współpracę w celu promowania wyjątkowych wrażeń z podróży dla odwiedzających nasz piękny kraj Litwę” – mówi Olga Gončarova, szefowa Lithuania Travel Narodowej Agencji Rozwoju Turystyki na Litwie.

Lithuania Travel to agencja narodowa odpowiedzialna za rozwój i promocję turystyki w Litwie, która działa przy Ministerstwie Gospodarki i Innowacji. Jej głównym celem jest popularyzacja Litwy jako atrakcyjnego celu turystycznego, zarówno w kraju jak i za granicą. Współpracuje z firmami i organizacjami turystycznymi, prezentując różnorodne oferty turystyczne Litwy, usługi w mediach społecznościowych, podróżach prasowych, na międzynarodowych wystawach turystycznych oraz wydarzeniach B2B.