Trasa do Berlina hitem wiosennym PolskiegoBusa

archiwum PolskiBus,com

W ostatni weekend marca, począwszy już od czwartku, na trasie P16 do Berlina PolskiBus.com przewiózł ponad 450 pasażerów.

Połączenie P16 PolskiegoBusa, które łączy ze sobą Zakopane, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław i – od końca lutego – Berlin, od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród podróżnych z południowej Polski.
Szczególnie dużą popularnością cieszył się kurs realizowany w czwartek oraz piątek marca o godzinie 22:15 z Krakowa. Aby zapewnić pełny komfort przejazdu firma przygotowała łącznie aż 7 autokarów marki Van Hool Altano. Każdy pasażer, który podróżował na tej trasie przed wejściem do autokaru otrzymał dodatkowo poczęstunek w postaci kruchych ciasteczek oraz soku. Po spędzonym weekendzie pasażerowie najchętniej wybierali kurs powrotny realizowany w sobotę oraz poniedziałek z Berlina o godzinie 19:00. Tym razem przyjechało z PolskiBus.com ponad 450 pasażerów w łącznie 7 autokarach.
Do Berlina autokary Polskibus.com na linii P16 odjeżdżają z poszczególnych przystanków dwa razy dziennie. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej: http://www.polskibus.com/rozkład-jazdy.