TOO zaprasza na webinar z udziałem Straży Granicznej

Turystyczna Organizacja Otwarta (TOO) zaprasza na webinar z udziałem Straży Granicznej, który odbędzie się we wtorek, 18 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych, nie tylko członków TOO. Celem spotkania jest dostarczenie informacji dotyczących przepisów paszportowych, wizowych oraz procedur granicznych, które są istotne dla organizatorów i agentów turystycznych.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań, co pozwoli na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich kwestie. Gościem specjalnym i ekspertem będzie płk SG Zofia Lange-Oleszczuk, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Webinar jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, a jego tematyka obejmuje:

  • Wymogi prawne dotyczące podróży Polaków z podwójnym obywatelstwem do i z Polski.
  • Obowiązki wizowe i wymagane dokumenty dla obywateli Ukrainy oraz innych obcokrajowców podróżujących do najpopularniejszych destynacji turystycznych.
  • Przepisy dotyczące podróży małoletnich.

TOO organizuje wydarzenie w odpowiedzi na potrzeby branży turystycznej, która boryka się z trudnościami w uzyskaniu szybkiej i rzetelnej informacji dotyczącej przepisów granicznych. Udział w webinarze umożliwi uczestnikom lepsze przygotowanie się do pełnienia obowiązków informacyjnych nałożonych na organizatorów i agentów turystycznych przez ustawę (art. 40 ust. 1 pkt. 7).

Link do spotkania Zoom: dołącz do wydarzenia.

Identyfikator spotkania: 921 3641 2799
Kod dostępu: 690278