Thomas Cook promuje swoje hotele na samolotach

materiały prasowe

Reklamy Sentido i Cook’s Club, marek hotelowych należących do koncernu Thomas Cook pojawiły się na jego samolotach.

Od maja na jednym z airbusów Airbus A321 znalazła się marka Sentido Hotels & Resorts. Sentido jest jedną z ośmiu marek hotelowych należących do grupy Thomas Cook, oferujących hotele 4- i 5-gwiazdkowe dla wymagających turystów. Marka Sentido jest znana także polskim klientom. W letniej ofercie należącego do grupy biura Neckermann Podróże znalazło się 46 tego typu hoteli.

Z kolei inna maszyna typu Airbus A321 będzie promować nową markę hotelową Cook’s Club, którą grupa  wprowadziła na rynek w kwietniu tego roku. Pierwszy obiekt tej sieci zostanie otwarty na Krecie w Hersonissos w czerwcu i już mogą go rezerwować polscy klienci. Jest to koncept skierowany do osób, które chcą wypoczywać na plaży w miejskim stylu. Do następnego lata touroperator planuje uruchomić kolejnych 15 hoteli pod marką Cook’s Club.

„Obie wersje wyglądają fantastycznie i cieszymy się, że w ten sposób możemy promować nasze marki” – powiedział Christoph Debus, dyrektor ds. linii lotniczych w Thomas Cook Group.  „W ramach intensywnego programu letniego będziemy latać do wielu nowych miejsc m.in. do  Seattle i Phoenix, do Dubrownika, Salonik i na Maderę.”

„Naszą strategią jest poprawa jakości marek hotelowych, których obecnie mamy osiem. Kluczowy jest także rozwój linii lotniczych. W tym sezonie zwiększyliśmy liczbę miejsc w naszych samolotach o 10 proc. Nasi nowi, „latający ambasadorzy” to świetny sposób na połączenie dwóch kluczowych filarów rozwoju naszej grupy” – powiedział Ingo Burmester, dyrektor generalny Hotels & Resorts.

Samolot z marką SENTIDO będzie latał z Niemiec z bazy w Dusseldorfie, natomiast reklamujący Cook’s Club z Wielkiej Brytanii, z bazy w Manchesterze i pojawi się w basenie Morza Śródziemnego.