Teneryfa zaprezentuje swoją ofertę podczas roadshow w czterech polskich miastach

W czterech miastach Polski w dniach 22.05-25.05 odbędzie się roadshow z przedstawicielami z Teneryfy. Oprócz sesji spotkań będzie też okazja do zapoznania się z ofertą i atrakcjami wyspy.

Roadshow odbędzie się w Katowicach 22 maja, Wrocławiu 23 maja, Poznaniu 24 maja oraz w Warszawie 25 maja. To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami z Teneryfy.

Celem spotkań jest nie tylko rozwinięcie turystyki FIT oraz biznesowej, ale również wsparcie turystyki zrównoważonej oraz aktywnej. Dlatego organizatorzy wydarzenia zapraszają zarówno przedstawicieli z branży turystyczne i agentów, jak również kluby sportowe oraz pośredników sprzedaży nieruchomości. Organizatorzy dążą do stworzenia silnej bazy networkingowej, łączącej różne branże i spajającej biznesy. Wierzą, że wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych przyniesie wiele korzyści wszystkim uczestnikom. Podczas warsztatów będziecie też możliwość wygrania atrakcyjnych nagród oraz degustacji potraw, które są znane na Teneryfie.

Partnerzy z Teneryfy zaprezentują uczestnikom różnorodne obiekty hotelowe, restauracje, możliwości współpracy w ramach DMC. Hiszpania de Luxe, która jest partnerem B2B na Teneryfie, zapewnia kompleksową obsługę i wsparcie w nawiązywaniu biznesowych relacji.

Rejestracja na wydarzenie dostępna tutaj.

Informacje o uczestnikach.


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center