Tbo.com nowym członkiem Polskiej Izby Turystyki

fot. Tbo.com

8 lutego firma Tek Travels DMCC znana pod marką tbo.com została członkiem Polskiej Izby Turystyki. Uroczyste wręczenie certyfikatu członkowskiego odbyło się w Warszawie 26 lutego. Podczas wydarzenia organizowanego dla swoich partnerów udział wziął polski zespół Tbo.com i członkowie PIT.

Tbo.com rozszerzyło swoją działalność na rynek polski kilka lat temu. System został przetłumaczony na język polski, tbo.com posiada zespół sprzedaży i wsparcia w Warszawie i Krakowie. Dodatkowo założone zostało konto w polskiej walucie do przelewów bankowych, a co najważniejsze obsługa klienta dostępna jest w języku polskim. Tbo.com oferuje także program lojalnościowy dla swoich agentów.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy członkiem tej cenionej organizacji i nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z członkami, aby uprościć podróżowanie wszystkim zainteresowanym stronom” – skomentował współzałożyciel i dyrektor zarządzający Gaurav Bhatnagar.

„Z radością i zaszczytem ogłaszamy nasze członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki. To partnerstwo niewątpliwie będzie napędzać dalszy rozwój i ekspansję tbo w Polsce. Zależy nam na zapewnianiu Biurom Podróży wartości dodanej poprzez nasze szerokie portfolio umów bezpośrednich i najwyższej klasy obsługę klienta, która jest zakorzeniona w naszym DNA. Przed nami ekscytująca współpraca” – dodała Alyona Gorlach, dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią i DACH.

„Jesteśmy dumni z faktu, że zostaliśmy związani z Polską Izbą Turystyki (PIT) – ogólnopolską organizacją reprezentującą interesy branży turystycznej, co jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju tbo.com w Polsce, pozwala nam aktywnie rozwijać współpracę z polskimi agencjami i organizacjami turystycznymi. Jesteśmy podekscytowani możliwością bycia częścią tego ekscytującego środowiska i doskonalenia doświadczeń podróżniczych dla naszych wspólnych polskich klientów” – podsumowała Izabela Krzanowska, menedżer ds. rozwoju biznesu Polska.

Dariusz Wojtal, wiceprezes oraz Paweł Radoliński, sekretarz generalny Polskiej Izby Turystyki uroczyście wręczyli certyfikat członkostwa w Izbie.