Tatiana Ganowska nowym przedstawicielem regionalnym Mouzenidis Travel

materiały prasowe

Do zespołu Mouzenidis Travel dołączył kolejny przedstawiciel regionalny. Tatiana Ganowska będzie odpowiedzialna za współpracę z biurami podróży w Polsce centralno-zachodniej. Mouzenidis Travel poszerzył swoją działalność na rynku polskim, poza standardową ofertą obejmującą popularne Greckie kierunki w tym sezonie dołącza do oferty Gruzję, Bułgarię i Cypr.

„Jesteśmy w kluczowym dla nas momencie rozwoju, poszerzyliśmy znacznie siatkę agencyjną oraz linie produktową. Naturalną częścią tego procesu jest także poszerzenie naszego zespołu” – czytamy w komunikacie firmy.

“Tatiana ma duże doświadczenie jako przedstawiciel regionalny, jestem przekonany że będzie doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu”- komentuje Artur Godlewski, kierownik sprzedaży regionalnej Mouzenidis Travel.

“Turystyka to moje hobby. Nie traktuje jej jako pracy tylko czegoś co jest łatwe, miłe i przyjemne. Do turystyki trafiłam zupełnie przypadkiem jeszcze na studiach. Australijski touroperator potrzebował kogoś z rosyjskim, kogoś kto by pomagał spółce na targach turystycznych w Moskwie. Biura Agencyjne na terenie Polski poznałam dopiero później dzięki pracy w Oasis Tours na stanowisku przedstawiciela handlowego na region Polski centralnej i wschodnie Ostatnie pięć lat spędziłam z Bedsonline Polska na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży.” – mówi Tatiana Ganowska.