Tańsze promy w 2015 roku na trasie Newcastle – Amsterdam

archiwum DFDS Seaways

Nowa oferta DFDS Seaways jest skierowana do osób, które planują swoje podróże z dużym wyprzedzeniem. Bilety na przyszły rok można zarezerwować już teraz i zaoszczędzić w ten sposób 10 proc.

Przeprawy rezerwować można do 28 listopada 2014 roku na podróże do 29 grudnia 2015 roku. Oferta dostępna jest dla samochodów, samochodów z przyczepą kempingową, samochodów kempingowych & motocykli. Codzienne, nocne połączenie z Wielkiej Brytanii do Holandii to idealne rozwiązanie dla mieszkańców północy Anglii lub Szkocji. Promy DFDS Seaways cumują w porcie IJmuiden, który jest dogodnie usytuowany, w pobliżu głównych szlaków drogowych wiodących przez Europę Zachodnią do Polski.

Jakub Górski z DFDS Seaways powiedział: „Wcześniejsza rezerwacja rejsu oznacza korzyści dla podróżującego. Po pierwsze, można zaoszczędzić 10 proc. na całkowitym koszcie przeprawy. Po drugie, wpłacając £49 depozytu gwarantujemy sobie najlepsze miejsce na promie, w preferowanej kabinie, bez względu na to ile osób podróżuje, i jakim pojazdem. Depozyt wpłacamy w momencie rezerwacji biletu, a pozostałą różnicę trzeba uregulować 70 dni przed datą podróży.”
http://www.dfdsseaways.pl.