Tańsze bilety na XI Forum Promocji Turystycznej dostępne do 15 września

Już za 35 dni (12 października) w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom odbędzie się XI edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl. Weźmie w nim udział ponad trzydzieścioro ekspertów od promocji z Polski i z zagranicy. Jeszcze tylko przez kilka dni będzie można kupić tańsze bilety na Forum.

Tylko do 15 września będzie obowiązywała niższa cena biletów na XI Forum Promocji Turystycznej. Koszt jednego biletu dla uczestnika, w którym zawarte jest zwiedzanie obiektu, uczestnictwo w konferencji, lunch oraz udział w After Party jeszcze przez osiem dni można kupić w cenie 123 zł.

Osoby, które dodatkowo będą chciały wziąć udział w kameralnej kolacji poprzedzającej XI Forum Promocji Turystycznej do 15 września zapłacą 369 zł.

Natomiast od dnia 16 września ceny biletów wzrosną: bilet na Forum – 184,50 zł, bilet na Forum z udziałem w Before Party – 430,50 zł.

Nie czekaj na ostatnią chwilę i kup bilet już dziś.

Organizatorzy i partnerzy Forum

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotymi Partnerami są: Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW, Województwo Podkarpackie

Partnerami są: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Izraelskie Rządowe Centrum Turystyki – IGTO, Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada”, MerlinX, Tourist Polska, Izraelskie Rządowe Centrum Turystyki

Patronem Honorowym jest Ministerstwo Sportu i Turystyki

Patronami są: AM Art Media Agencja PR, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Program i rejestracja TUTAJ