Tanie podróże w długi weekend listopadowy

Przewozy Regionalne przygotowały promocję dla pasażerów wyjeżdżających na najbliższy długi weekend. Już za 39 zł będzie można podróżować po Polsce wszystkim pociągami REGIO: na każdej trasie, w dowolnych godzinach, bez ograniczeń.

W tym roku Przewozy Regionalne przedłużają ważność biletu turystycznego i mini biletu turystycznego. Wyjątkowo będą one ważne od 28 października (od 18:00) aż do 2 listopada (do 6:00).

Pasażerom korzystającym tylko z pociągów REGIO (około 1700 połączeń każdego dnia) szczególnie polecamy mini bilet turystyczny. 39 zł wystarczy, by dotrzeć w rodzinne strony, podróżować na miejscu w dowolnych relacjach i wrócić do domu. Osobom planującym podróże pociągami różnych przewoźników polecamy bilet turystyczny za 45 zł, który obowiązuje nie tylko w REGIO, ale także w pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Więcej informacji o biletach turystycznych można znaleźć na stronie: www.przewozyregionalne.pl/bilet-turystyczny.

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Rozkład jazdy i mapę połączeń Przewozów Regionalnych można sprawdzić na stronie internetowej: http://www.przewozyregionalne.pl/rozklad-jazdy