Tanie linie Scoot będą latały z Terminala 1 w Singapurze
Od 22 października tanie linie lotnicze Scoot będą odprawiane z Terminala 1 lotniska Changi w Singapurze. Zmiana z Terminala 2 spowodowana jest znacznym wzrostem liczby pasażerów korzystających z usług tego przewoźnika w ostatnich kilku latach.
Od kwietnia tego roku linia Scoot obsługuje dziewięć nowych kierunków w Chinach, Indiach, Laosie i Malezji a do końca2020 roku ma powiększyć siatkę połączeń o kolejnych dziewięć lotnisk.
Ponieważ oczekuje się, że linie Scoot, będą się dalej dynamicznie rozwijały, dobra i sprawna obsługa pasażerów będzie odgrywać coraz większą rolę.
Przez ostatnie pięć lat, władze Changi Airportu robiły wiele, by powiększyć przepustowość Terminalu 1.Stworzono m.in. strefę szybkiej odprawy oraz zainstalowano automaty do odprawy samodzielnej.
Lee Lik Hsin, prezes zarządu Scoot, powiedział: „Od lat nasza siatka połączeń systematycznie rośnie. Każdy element podróży naszych klientów jest dla nas jednakowo ważny i staramy się ich obsługiwać maksymalnie sprawnie od chwili przybycia na lotnisko. Mamy nadzieję,ze coraz więcej z nich przekona się do samoobsługowej odprawy przy pomocy automatów na lotnisku w Singapurze.”
Jayson Goh, dyrektor zarządzający operacjami lotniczymi w zarządzie lotniska Changi, dodał: „Staramy się ściśle wspołpracować z naszymi partnerami i zapewniać im wystarczającą przepustowość terminali na naszym lotnisku. Regularnie badamy liczbę odprawianych dziennie pasażerów, ruch na lotnisku Changi i dzięki analizie przydzielać poszczególnym liniom miejsca w naszych czterech terminalach.”
POWIĄZANE WPISY
7 lutego 2025
Linie Emirates poszukują członków personelu pokładowego
Linie Emirates poszukują kandydatów do swojego międzynarodowego zespołu personelu…
0 Komentarzy1 Minuty
5 lutego 2025
Ryanair: 12,4 mln pasażerów w styczniu 2025
5 lutego Ryanair Holdings opublikował statystyki ruchu za styczeń 2025. Przewoźnik…
0 Komentarzy1 Minuta
5 lutego 2025
Nowe połączenie z Warmii i Mazur. Ryanair poleci do Düsseldorfu
Ryanair poinformował o nowym rozkładzie lotów na lato 2025 z Lotniska Olsztyn-Mazury.…
0 Komentarzy2 Minuty
3 lutego 2025
PLL LOT uruchomiły połączenia do Lizbony
3 lutego o godz. 10:30 wystartował pierwszy rejs PLL LOT z lotniska Chopina w Warszawie…
0 Komentarzy1 Minuty
3 lutego 2025
LOT połączy Rzeszów z Gdańskiem
Polskie Linie Lotnicze LOT do letniej siatki połączeń ponownie dodały bezpośrednie…
0 Komentarzy2 Minuty
30 stycznia 2025
Ponad 400 miast w ofercie FlixBusa na ferie
FlixBus przygotował specjalną ofertę na ferie zimowe. W sezonie zimowym przewoźnik…
0 Komentarzy2 Minuty
27 stycznia 2025
Wizz Air usprawnia obsługę klienta. Znikają numery premium call center
Wizz Air poinformował o aktualizacji dotyczącej obsługi klienta, która ma na celu…
0 Komentarzy2 Minuty
23 stycznia 2025
Costa Cruises: pierwszy statek wycieczkowy z LNG zatankował w Dubaju
Na początku stycznia Costa Smeralda pomyślnie ukończył pierwsze tankowanie skroplonego…
0 Komentarzy3 Minuty
23 stycznia 2025
Letnia oferta Ryanair z Gdańska. 42 kierunki i Bratysława wśród nowości
Ryanair poinformował dziś (23 stycznia) o rozkładzie lotów na lato 2025 z lotniska w…
0 Komentarzy2 Minuty