TAL Aviation Poland partnerem linii lotniczych Lumiwings

Od 29 marca linie lotnicze Lumiwings uruchomią bezpośrednie loty między Polską i Włochami. TAL Aviation Poland będzie zarządzać sprzedażą i marketingiem.

Linie lotnicze Lumiwings z siedzibą na lotnisku Forli w północnych Włoszech opublikowały rozkład lotów na lato 2021 roku. Nowy rozkład będzie obejmował rejsy z Katowic i Łodzi do Forli oraz z Katowic do Perugii.

Ponadto linia wprowadza połączenia z lotniska Forli do portów na Morzu Śródziemnym, w tym Sycylii, Kefalonii, Korfu, Santorini, Rodos, Heraklionu. Zgodnie z zapowiedzią pierwsze loty zostaną uruchomione od 29 marca 2021 r., a kolejne kierunki będą stopniowo dodawane do rozkładu przez całe lato.
TAL Aviation Group, firma reprezentująca wiele międzynarodowych linii lotniczych w ponad 50 krajach na całym świecie, zapewni wsparcie w uruchomieniu, dystrybucji i sprzedaży produktu Lumiwings.

Radosław Grabski, Dyrektor Generalny TAL Aviation w Polsce, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowych lotów do Polski. Lumiwings to młoda i dynamicznie rozwijająca się linia lotnicza, a nasi klienci znajdą przyjazne, profesjonalne podejście, zarówno w przypadku przelotów indywidualnych, jak i grupowych na trasach Lumiwings.”

Rejsy na trasie Forli – Katowice ruszają na przełomie marca i kwietnia, zaś z Łodzi do Forli i z Katowic do Perugii od czerwca 2021 roku.

Forli – Katowice – Forli 2 razy w tygodniu (poniedziałki i piątki)
Forli – Łódź – Forli 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty)
Perugia – Katowice – Perugia 2 razy w tygodniu (poniedziałki i piątki
Od czerwca 2021 r. Katowice i Łódź będą również obsługiwane przez loty łączone przez Forli do Trapani na Sycylii.