Sylwia Korzeniewska uhonorowana tytułem Diamond General Manager of the Year

fot. PHH

Sylwia Korzeniewska, dyrektor hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego, otrzymała tytuł Diamond General Manager of the Year przyznawany przez sieć Marriott International. To wyróżnienie trafiło do ośmiu dyrektorów hoteli Courtyard na świecie, w tym tylko dwóch w Europie.

Sylwia Korzeniewska, Dyrektor hotelu Courtyard wchodzącego w skład PHH, otrzymała tytuł Diamond General Manager of the Year, przyznawany przez sieć Marriott International. Na całym świecie jest ponad 1200 obiektów tej marki. Sylwię Korzeniewską do tytułu nominowali pracownicy warszawskiego Courtyarda.

„Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały zespół warszawskiego hotelu Courtyard, dzięki któremu znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Dziękuję im za codzienne zaangażowanie i pracę na rzecz naszych gości” – mówi Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Jednocześnie prowadzony przez Korzeniewską Courtyard by Marriott Warsaw Airport drugi rok z rzędu otrzymał nagrodę Diamond Circle Award za utrzymywanie wysokich standardów, dobre opinie gości oraz za wyniki finansowe, znajdując się tym samym w gronie 24 najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie.

„Fantastycznie, że bardzo dobre wyniki hotelu w kwestiach finansowych i satysfakcji gości zostają dodatkowo potwierdzone przez prestiżowe nagrody przyznawane przez największą sieć hoteli na świecie, do której Courtyard należy. To wielka zasługa wspaniałej liderki, jaką jest Sylwia Korzeniewska” – przyznaje Artur Derela, dyrektor operacyjny Grupy PHH, odpowiadający za region centralny.

Sylwia Korzeniewska dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport została w lutym 2022. Ma 22-letnie doświadczenie w branży. Z hotelem związana jest od 16 lat. W latach 2018-2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.