Święta w hotelach Sofitel

materiały prasowe

Hotele Sofitel, dzięki swoim dogodnym lokalizacjom, wyśmienitym menu, profesjonalnej obsłudze oraz wspaniałemu wystrojowi wnętrz, mogą być alternatywą na spędzenie okresu świąteczno-noworocznego z najbliższymi.

Obiekty marki Sofitel nie tylko znajdują się w najlepszych, centralnych punktach miast, ale także posiadają niezrównany serwis. Panująca tutaj elegancja, pięknie udekorowane wnętrza zgodnie z kanonem Art De Noel oraz specjalnie skomponowane menu sprawią, że każdy gość poczuje tutaj magię świątecznej atmosfery.
W okresie świątecznym w Warszawie na celebrowanie niezwykłej świątecznej atmosfery zaprasza hotel Sofitel Warsaw Victoria. Od 24 do 26 grudnia czeka na gości wykwintna, pięciodaniowa kolacja serwowana w restauracji Le Victoria Brasserie Moderne. Szef kuchni Maciej Majewski skomponował najwyborniejsze polsko-francuskie potrawy, takie jak: kompresowany sandacz z szafranowym aioli, foie gras, grzybowe consome czy krewetki i polski kawior. Natomiast 25 grudnia, w hotelowej restauracji Kitchen Gallery, goście będą mogli delektować się specjalnym bożonarodzeniowym brunchem w formie świątecznego bufetu pełnego sezonowych smaków. Warto także skusić się na szampańską zabawę sylwestrową w wyjątkowym, kabaretowym stylu uwieńczoną rewiowym pokazem przygotowany przez Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej.

Wybornym menu będą mogli cieszyć się również goście hotelu Sofitel Wrocław Old Town. W zależności od preferencji kulinarnych, na elegancko nakrytych stołach zagoszczą tradycyjne polskie potrawy bądź specjały kuchni francuskiej. Kanon Art De Noel to propozycja dla wszystkich, którzy pragną zorganizować unikatowy bankiet w paryskim stylu z wyrafinowaną kuchnią na czele.

Położony w najpiękniejszej części miasta z widokiem na morze, hotel Sofitel Grand Sopot szykuje dla gości szczególne atrakcje. Wytworny bal sylwestrowy w stylu Grand Casino przywróci tu atmosferę lat 20. i 30., gdy znamienici goście odwiedzali miasto, by ryzykować fortuny w słynnym kasynie Spielklub Zoppot. Każdy, kto liczy na szampańską zabawę przy muzyce na żywo oraz chce delektować się wyśmienitymi kulinarnymi propozycjami szefa kuchni restauracji Art Deco, powinien się tutaj wybrać.

Dla tych, którzy nie chcą podróżować zbyt daleko, ale przy okazji świąt mają ochotę wybrać się za granicę, doskonałym i modnym kierunkiem będzie Budapeszt. W Hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge, mieszczącym się w samym centrum miasta z pięknym widokiem na Most Łańcuchowy, od 29 listopada, w każdą niedzielę aż do Wigilii, goście mogą wybrać się na adwentowy brunch, natomiast 24 grudnia odbędzie się uroczysty świąteczny obiad. Królewska atmosfera zagości w hotelu w sylwestrową noc. Zabawa w stylu Ludwika XIV wprowadzi klimat niczym z Wersalu.