Świąteczny samolot airberlin wyląduje w Krakowie

archiuwm airberlin

Linie lotnicze airberlin startują z akcją „Lecimy do domu na Święta” – „Flying home for Christmas.” Bożonarodzeniowo udekorowany Boeing 737-800 będzie latał na europejskich trasach airberlin do stycznia i wyląduje na lotnisku w Krakowie, 29 listopada 2013 r. o godzinie 10.15.

O 11.00 samolot wystartuje z Krakowa w dalszą drogę do Berlina. Całą trasę samolotu można śledzić na stronie airberlin pod adresem airberlin.com/christmas_aircraft.
André Rahn, wiceprezes ds. marketingu powiedział: „W tym roku projekt samolotu bożonarodzeniowego przedstawia świąteczne oświetlenie. Każdy dzień adwentu jest reprezentowany przez jedną świecę. Okna naszego samolotu odzwierciedlają blask świec. Dzięki temu po raz pierwszy posiadamy wzór bożonarodzeniowy, który prezentuje się inaczej za dnia, a inaczej w nocy. W ten sposób nasz samolot zapewnia w godzinach wieczornych wyjątkowo nastrojową atmosferę”.
Z kolei Grzegorz Michorek, dyrektor Pionu Handlowego Kraków Airport podkreślił: „Cieszymy się, że świąteczny samolot airberlin odwiedzi nas kolejny raz. Te wizyty są atrakcją zarówno dla pasażerów podróżujących z naszego lotniska jak i miłośników lotnictwa. Dla krakowskiego lotniska airberlin jest bardzo ważnym partnerem biznesowym, a proponowana przez tego przewoźnika oferta trzech rejsów do Berlina dziennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem”.