Świąteczny relaks na pokładach samolotów Lufthansy

archiwum Lufthansy

Dzięki nowej aplikacji Lufthansy na smartfony, ich użytkownicy będą mogli podczas Świąt Bożego Narodzenia uniknąć swoich cyfrowych zobowiązań i jednocześnie pomóc dzieciom w Azji i Ameryce Południowej. Kiedy aplikacja Lufthansa Flight Mode jest aktywna, rejestruje każdą minutę czasu trybu samolotowego – zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Wszystkie minuty użytkowników z całego świata zebrane w ten sposób do 24 grudnia, zostaną podliczone i zamienione
w dotację. We współpracy z fundacją Help Alliance, pieniądze zostaną przekazane na projekty realizowane w Indiach i Beninie oraz centrum dziennej pomocy dzieciom w Brazylii. Na stronie lh.com/flightmode można na bieżąco śledzić wysokość zebranych datków.

Alexander Schlaubitz, dyrektor marketingu Lufthansy powiedział: „Aplikacja Lufthansa Flight Mode jest dla nas naturalną kontynuacją tego, co oferujemy pasażerom na pokładzie – czyli dobrze spędzonego czasu. Goście mają moment spokoju, cieszą się obsługą i mogą się zrelaksować. Jesteśmy świadomi, że wielu spośród naszych pasażerów prowadzi stresujący tryb życia. Dlatego chcielibyśmy przypomnieć im, że nie powinni być ciągle pod telefonem – zwłaszcza w tym szczególnym okresie w roku.”