Sun&Snow otwiera biuro w Niemczech

archiwum Sun&Snow

Spółka Sun & Snow działająca na polskim rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów wypoczynkowych otwiera w Niemczech pierwsze zagraniczne biuro.

Klienci z Niemiec będą mogli skorzystać zarówno z oferty wynajmu apartamentów w Polsce, jak i ich inwestycyjnego zakupu. Niemieckie biuro spółki otwarte zostanie w przygranicznej miejscowości Bansin jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu letniego.
Niemiecki oddział Sun & Snow powstaje zaledwie 10 km od Świnoujścia, w miejscowości Bansin. Wraz z Ahlbeck oraz Heringsdorf tworzy nadmorską aglomerację miejską, słynącą z ekskluzywnych kurortów oraz uzdrowisk. W pobliżu miasta znajduje się lotnisko, które niebawem będzie obsługiwać loty do Polski.

Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow, powiedział: „Niemieccy turyści od lat korzystają z usług Sun & Snow, dlatego wejście na ten rynek jest dla nas naturalnym krokiem. Stworzymy klientom nie tylko możliwości wypoczywania, ale również inwestowania w nieruchomości w Polsce.”

Docelowo Sun & Snow zbuduje także bazę najlepszych niemieckich apartamentów do wynajęcia, w których będą mogli wypoczywać goście z Polski i zagranicy.

Marcin Dumania dodał: „Wejście na rynek niemiecki zbiega się w czasie z 10. rocznicą działalności Sun & Snow. Jest to przełomowy dla nas rok oraz kluczowy moment w rozwoju firmy.”

Spółka w niedalekiej przyszłości planuje ekspansję na kolejne zagraniczne rynki.

Wyspa Uznam, na której znajduje się miasto Bansin, słynie z najlepszych kurortów, hoteli, uzdrowisk oraz szerokiej gamy rodzinnych atrakcji. Sun & Snow będzie pierwszą firmą
w tej części Niemiec oferującą wynajmem apartamentów wypoczynkowych w Polsce.