Sun&Snow – nowe apartamenty w Jastrzębiej Górze

archiwum Sun&Snow

Spółka Sun & Sno firma wynajmująca i sprzedająca apartamenty rozpoczyna komercjalizację obiektu Sun & Snow Residence – Jastrzębia Góra.

Budowa inwestycji jest już zakończona. Jedynie 39 apartamentów jest jeszcze dostępnych.
Całoroczny obiekt wypoczynkowy położony jest w Jastrzębiej Górze przy ulicy Kuracyjnej, zaledwie 9 minut pieszo od plaży. Obejmuje dwa budynki apartamentowe i oferuje 60 lokali o zróżnicowanym metrażu od 33 aż do 134 metrów kwadratowych Każdy apartament posiada dedykowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Obiekt charakteryzuje się niezwykle wysokim standardem wykończenia. Eleganckie i gustownie wykończone części wspólne ze zdjęciami widoków nadmorskich w skali makro przykuwają uwagę, dopasowane elementy dekoracyjne i stolarka drzwiowa zadowolą wymagających klientów.

Każdy budynek składa się z dwóch pięter. Apartamenty zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają antresole oraz tarasy z widokiem na morze. Lokale na parterze mają dostęp do ogródków oraz zielonego patio. Teren jest ogrodzony, co podnosi komfort i bezpieczeństwo wypoczynku gości. Dla dzieci przygotowano w pełni wyposażony plac zabaw.

Sun & Snow Residence – Jastrzębia Góra znajduje się przy cichej i spokojnej ul. Kuracyjnej, która jednocześnie zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do najpopularniejszych atrakcji kurortu. Ogromnym atutem jest bliskość wejścia na plażę, które usytuowane jest jedynie 850 m od obiektu.

Ceny apartamentów rozpoczynają się już od 3 700 zł netto za mkw., a Sun & Snow przewiduje wysoki zwrot z inwestycji.
Więcej informacji na stronie: www.jastrzebiaresidence.pl