Sun & Fun Holidays – ubezpieczenie rozszerzone o pandemię i alkohol

Rozszerzone ubezpieczenie na imprezach Sun&Fun
Sun&Fun rozszerza ubezpieczenia o alkohol i koronawirusa/fot. AG

Biuro podróży Sun & Fun Holidays we współpracy z Ergo Ubezpieczenia Podróży rozszerza pakiet ubezpieczeniowy o skutki: pandemii i zdarzeń pod wpływem alkoholu.

Przygotowując się do wznowienia przelotów, Sun & Fun Holidays wprowadza dla swoich klientów dodatkowe ubezpieczenie od skutków pandemii.
W ramach kompleksowych pakietów Max i Super Max touroperator zapewnia także ochronę w kosztach leczenia i transportu na wypadek pandemii (w tym choroby COVID-19). Rozszerzenie obejmuje wyloty zaplanowane od sezonu Lato 2020 niezależnie od daty założenia rezerwacji, tym samym będą nim objęci również klienci, którzy wykupili te warianty wcześniej.

Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays, powiedział: „Polacy czekają na otwarcie granic i powrót do zagranicznych kurortów, które gwarantują im ciepłe morze, słońce i przede wszystkim standard wypoczynku, do którego są przyzwyczajeni. Wznowienie ruchu turystycznego jest kwestią czasu, ale będzie związane z koniecznością dostosowania się do nowych warunków, w których kluczowym tematem pozostanie bezpieczeństwo. Obok nowych procedur w hotelach, istotna jest też szersza ochrona ubezpieczeniowa, która zapewni klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas wypoczynku.”

Sun & Fun Holidays we współpracy z Ergo Ubezpieczenia Podróży postanowił rozszerzyć zakres ubezpieczenia kompleksowego Max i Super Max gwarantując pokrycie kosztów hospitalizacji, leków czy transportu (z podlimitem sumy ubezpieczenia do 20 000 EUR.) także na wypadek zakażenia koronawirusem.

Ponad 90 proc. klientów Sun & Fun Holidays decyduje się na wakacje w formule all inclusive, dlatego tak istotne było rozszerzenie kompleksowych wariantów ubezpieczenia również o klauzulę alkoholową.

Włączenie klauzuli alkoholowej do kompleksowych wariantów ubezpieczenia Max i Super Max zapewni klientom Sun & Fun Holidays pełną ochronę w zakresie kosztów leczenia, jak i transportu, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz assistance.

Koszt ubezpieczenia kompleksowego podczas 8-dniowych wakacji za granicą np. w Egipcie, Bułgarii czy w Tunezji, zawierającego m.in. rozszerzenie o skutki: pandemii i zdarzenia pod wpływem alkoholu wynosi w przypadku pakietu Max: 32 zł/os. a Super Max: 72 zł/os.

https://www.sunfun.pl/informacje/ubezpieczenia-podro-y/zakres-i-sumy-ubezpieczenia/