Strefy kibica w hotelach Rego Bis

Od 12 czerwca do 12 lipca odbywać się będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. W tym roku, podczas trwania Euro 2020, BP Rego Bis postanowiło stworzyć w hotelach, które oferuje na wakacje swoim gościom, specjalne Strefy Kibica.

Strefy Kibica zostaną otwarte w wybranych hotelach w Albanii, Macedonii Północnej, Chorwacji, Czarnogórze oraz Bułgarii. W komfortowych warunkach, wraz z pozostałymi wczasowiczami z Polski, goście biura będą mogli kibicować piłkarzom. Kibice będą mogli skupić się głównie na meczu, ponieważ w obiektach które dysponują polskimi animacjami, dla pociech przygotowane będą specjalne gry i zabawy. Dzięki takim wakacjom nie będzie trzeba z niczego rezygnować – plażowanie i wypoczynek z rodziną w ciągu dnia i kibicowanie w Strefie Kibica wieczorami, to połączenie idealne dla wielu.

Polska reprezentacja zakwalifikowała się do rozgrywek po raz trzeci i grać będzie w grupie „E”. Rywalami naszej reprezentacji będą Hiszpania, Szwecja oraz zwycięzca ścieżki B barażów Ligi Narodów.